Корбан Олег Борисович

Народився 09 жовтня 1964 року у місті Київ.

 

  • Громадянство: 

 

Громадянин України. 

  • Освіта

У 1986 році закінчив Київський автомобільно-дорожній інститут, отримав диплом за спеціальністю автомобільні дороги, кваліфікація «інженер-будівельник». 

 

У 2002 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «юрист – міжнародник».

  • Трудова діяльність:

 

— 06 червня 1985 року по 31 липня 1985 року — майстер тресту «Уренгойдорбуд»;

— 01 серпня 1986 року по 30 листопада 1988 року — майстер дільниці у Київському шляхово-ремонтно-будівельному управлінні №100;

— з 09 грудня 1988 року по 21 січня 2002 року — директор спортивного комплексу Київського автомобільно-дорожнього інституту (зараз Національний транспортний університет);

— з 22 січня 2002 року по 02 червня 2005 року — заступник голови Голосіївської районної у м. Києві ради;

— з 02 червня 2005 року по 20 квітня 2006 року — голова Голосіївської районної в м. Києві ради;

— з 07 квітня 2014 року по 03 березня 2016 року — заступник голови Київської обласної державної адміністрації;

— з 11 квітня 2009 року по 24 жовтня 2019 року — президент ГО «Всеукраїнська федерація гольфу»;

— з 15 грудня 2016 року по теперішній час директор ТОВ «Корпорація Маріам».

 

  • Громадська діяльність:

 

— з 1995 року по 2002 рік — депутат Московської районної ради міста Київ;

— з 2002 року по 2010 рік — депутат Голосіївської районної ради в місті Київ.

Оформіть підписку

Та отримуйте першим оновлення моїх дописів

  • Facebook

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області