kiev-region-2-58d0385f768f2.jpg

Стрічка новин обласної парії

Найважливіша та найактуальніша інформація про події області та
діяльність партії — лише тут. Залишайтеся в курсі подій!

Сьогодні, 9 листопада, Україна відзначає День української писемності та мови, а також Міжнародний день боротьби проти фашизму, расизму та антисемітизму.Українська мова — одна з наймилозвучніших мов світу. Рідну мову важливо знати, важливо любити, але не вдаючись до мовної мізантропії, не поділяти людей за таборами, не позбавляти прав тих, хто розмовляє іншою мовою.

З малого починається велике. Саме з мовної нетерпимості зароджуються фашизм, расизм та антисемітизм. 82 роки тому світ пережив «Кришталеву ніч» — знищення Третім Рейхом євреїв. На жаль, дещо віддалено-схоже відбувається зараз — у національних меншин забирають можливість вивчати рідну мову, позбавляють законних прав.


Ми не можемо допускати нетерпимості! Мова — важлива, та ще важливіша людяність.«Опозиційна платформа — За життя» не підтримає бюджет, що збільшить виплати силовим структурам, Офісу президента, Верховній Раді, але практично заморожує або зменшує соціальні виплати!

Наприклад, на оборону у 2021 році буде виділено майже у 1,7 раза більше, ніж на охорону здоров'я та у 1,5 раза більше, ніж на освіту. На боротьбу з епідемією виділила всього 1,8 мільярда при необхідних, як мінімум, 52 мільярдів гривень! Пенсіонери й зовсім залишились без уваги: мінімальна пенсія на кінець 2021 складатиме всього 1934 грн, що в 1,6 разів менше фактичного прожиткового мінімуму!


Країна опинилась в економічній та політичній кризі, становище значно погіршує епідемія, а влада пропонує прийняти бюджет поліцейської держави, ігноруючи потреби громадян!

Розпуск Конституційного Суду — це тільки початок. Слідом за блокуванням роботи цього складу КС буде затягнуто формування нового складу, аби влада мала абсолютно слухняний суд. Це — ніщо інше, як перший крок в конституційну кризу.

Влада не змогла повернути країні мир. Не знає як і не може подолати економічну кризу та підвищити рівень життя своїх громадян, а зараз намагається остаточно віддати країну під зовнішнє управління кредиторів.

Критика рішень Конституційного Суду — лише привід. Ситуацію можна виправити в робочому порядку. Чим загрожує план ліквідації незалежного КС для України — ясно: диктатурою і відсутністю майбутнього для держави!

Оформіть підписку

Та отримуйте першим оновлення моїх дописів

  • Facebook

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області