kiev-region-2-58d0385f768f2.jpg

Стрічка новин обласної парії

Найважливіша та найактуальніша інформація про події області та
діяльність партії — лише тут. Залишайтеся в курсі подій!

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск!


В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою влади. Так, 25 лютого співробітниками Національної поліції та Служби безпеки України за вказівкою влади були проведені незаконні обшуки і вилучення майна члена партії Київської обласної організації «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» Івана Бойченка.

Під час проведення незаконних дій були порушені права громадянина України Івана Бойченка. Разом з ним, від дій силовиків постраждали і співробітники підприємства, які з ним працюють.

Також були порушені ст. 104, 233 КПК України; ст. 3, 21, 29, 30, 41, 59, 62, 64 Конституції України; ст.45 Закона України «Про Національну Поліцію»; ст.365 КК України; ст. 23 «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»; ст. 3 Европейської конвенції з прав людини.

Такі дії — ні що інше, як перешкоджання діяльності членів Партії, спроба дискредитувати опозицію будь-якими способами. Втративши довіру українських громадян, влада у будь який спосіб почала наступ на політичних опонентів і демократію!

Порушуючи закони власної країни в процесі політичних розборок, влада демонструє свою безпорадність і визнає своє політичне банкрутство!

Київська обласна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» усіма законними методами та способами захищатиме інтереси всіх членів партії, що постраждали від свавілля чинної влади, захищатиме демократію, Конституцію і Закони України!

Народний депутат України,

Голова Київської обласної організації

політичної партії

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» О. Качний


Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України стосовно вживання невідкладних заходів для недопущення зростання цін на електроенергію, природний газ та тарифів на житлово-комунальні послуги для населення Київської області.

Ми глибоко стурбовані зростанням цін на комунальні послуги, електроенергію, та природний газ для населення, які є наслідками низки рішень Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).


Також у країні зберігається важка епідеміологічна ситуація, спричинена вірусом COVID-19 і карантинними обмеженнями. Внаслідок чого, у населення не тільки зменшилася заробітна плата, деякі зовсім втратили роботу. А що взагалі можна сказати про пенсіонерів і малозабезпечених верств населення?  


Рівень бідності катастрофічно зростає!

Ціни на газ і комунальні тарифи невпинно збільшуються, а разом із ними - борги населення за несплату ЖКП. Борги домогосподарств, хвиля неплатежів за спожиті послуги вже створюють ризики банкрутства комунальних підприємств області.

Нашу глибоку стурбованість викликають рішення Кабінету Міністрів України щодо скасування державного регулювання цін на природний газ, та скасування пільгового тарифу на споживання електроенергії на перші 100 кВт і зміни порядку та формули нарахування субсидій для населення за житлово-комунальні послуги.


Конституція України (ст.48) гарантує кожному громадянину України право на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім'ї, що включає достатнє харчування, одяг, житло. Враховуючи рівень реальних доходів населення Київщини, подальше підвищення цін на енергоносії та тарифи, на інші житлово-комунальні послуги призведуть до прямого порушення цих прав громадян.


Сьогодні, у період епідемії, карантинних  обмежень і важкої економічної ситуації, наші виборці чекають від нас відповідальних дій.

Захист і турбота про людей це не просто завдання, це обов‘язок кожного з нас.


Ми прагнемо конструктивної роботи з усіма політичними силами і звертаємось до всіх із закликом об‘єднатися у ці важкі часи і підтримати рішення щодо негайного скликання позачергової сесії Київської обласної ради для прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України з метою відстоювання інтересів людей і недопущення збіднення методом вживання невідкладних заходів для зменшення цін на електроенергію, природного газу та несправедливих тарифів на житлово-комунальні послуги.


Щиро вдячні за небайдужість і сподіваємось на плідну співпрацю.

Дорогі друзі! Щиро вітаємо з прийдешнім 2021 роком!

2020 був дійсно непростим і кожен з нас сподівається на краще в майбутньому році. На гідне життя, на мир і справедливість. Тільки об'єднавшись, ми зможемо повернути Україну на шлях розвитку та стабільності, економічного процвітання, високого рівня життя, верховенства права й свободи.

Від щирого серця вітаємо Вас з Новим роком! Нехай всі негаразди й незгоди залишаться в році, що минає, а прийдешній буде наповненим новими досягненнями, злагодою, здоров'ям і родинним теплом! Вірю, що 2021 для всіх нас буде мирним і щасливим! З новим роком!

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області