Аби людина залишилася працювати, необхідно забезпечити її житлом та комфортною інфраструктурою

«Аби людина залишилася працювати, необхідно забезпечити її житлом та комфортною інфраструктурою» - Олег Цаплієнко.Ковалівка – село на Київщині, яке називають маленькою Швейцарією. Та справжніми візитівками Ковалівки стали стадіон, на якому виступає ФК «Колос», що грає в прем’єр-лізі України, та Льодова арена.


«Ковалівка дійсно зразкова. Але щоб люди хотіли залишатися жити у своєму регіоні, для цього лише стадіонів, звісно, не достатньо. Ми, наприклад, побудували з нуля три нових амбулаторії та ще три відремонтували. Закупили до них новітнє медичне обладнання і, найголовніше, разом з амбулаторіями побудували квартири та будинки для лікарів. Також у нас є унікальний цукровий завод: його технологія не має аналогів в Україні. Виші області направляють до нас на оплачуване стажування своїх випускників. Багато з них так і залишаються в Ковалівці.


Якщо ми хочемо, щоб люди залишалися тут жити та працювати, необхідно забезпечити їх житлом. Взагалі, створення робочих місць – це найважче і найменш помітне в діяльності. Але без цього життя в регіонах не буде» – зазначає директор агрофірми «Світанок» Олег Цаплієнко.


Й дійсно важливо забезпечувати на місцях не лише роботу, а і якісний відпочинок. Аби люди могли повноцінно самореалізуватися та не мріяли про пошуки кращої долі десь у столиці. А для цього потрібні дві речі: робота та забезпечення дозвілля. Саме за таким принципом живуть усі розвинені країни світу.

Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області