Аби людина залишилася працювати, необхідно забезпечити її житлом та комфортною інфраструктурою

«Аби людина залишилася працювати, необхідно забезпечити її житлом та комфортною інфраструктурою» - Олег Цаплієнко.Ковалівка – село на Київщині, яке називають маленькою Швейцарією. Та справжніми візитівками Ковалівки стали стадіон, на якому виступає ФК «Колос», що грає в прем’єр-лізі України, та Льодова арена.


«Ковалівка дійсно зразкова. Але щоб люди хотіли залишатися жити у своєму регіоні, для цього лише стадіонів, звісно, не достатньо. Ми, наприклад, побудували з нуля три нових амбулаторії та ще три відремонтували. Закупили до них новітнє медичне обладнання і, найголовніше, разом з амбулаторіями побудували квартири та будинки для лікарів. Також у нас є унікальний цукровий завод: його технологія не має аналогів в Україні. Виші області направляють до нас на оплачуване стажування своїх випускників. Багато з них так і залишаються в Ковалівці.


Якщо ми хочемо, щоб люди залишалися тут жити та працювати, необхідно забезпечити їх житлом. Взагалі, створення робочих місць – це найважче і найменш помітне в діяльності. Але без цього життя в регіонах не буде» – зазначає директор агрофірми «Світанок» Олег Цаплієнко.


Й дійсно важливо забезпечувати на місцях не лише роботу, а і якісний відпочинок. Аби люди могли повноцінно самореалізуватися та не мріяли про пошуки кращої долі десь у столиці. А для цього потрібні дві речі: робота та забезпечення дозвілля. Саме за таким принципом живуть усі розвинені країни світу.

Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії ОПЗЖ чиниться тиск!

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області