Бориспіль прийняв юних футболістів на«Літній кубок».

Змагання організувала Федерація футболу міста Бориспіль за фінансової підтримки почесного Президента Федерації, депутата Київської обласної ради Валерія Ксьонзенка.До футбольної колиски України з’їхалися команди з Києва, Білої Церкви, та Броварів, а честь рідного міста відстоювала команда ФК «Фаворит». 


Учасники турніру розподілили на дві групи: А і Б. В групі А господарі змагань не залишили жодних шансів своїм суперникам з Києва та Білої Церкви — три перемоги та квиток у фінал. 


В групі Б по дві перемоги одержали «Бровари» та столичний «Атлет», отже все вирішувалося в очній зустрічі між цими командами. Зіграли в нічию, але кияни потрапили до фіналу завдяки вищим очкам за забиті м’ячі.


В матчі за 3 місце МФК «Бровари» здобули переконливу перемогу над Білоцерківською «Россю».


Переможцем футбольного свята стала київська команда, але всі учасники змагань отримали медалі, команди — кубки, а кращі гравці були нагороджені статуетками. 


Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області