Бориспіль прийняв юних футболістів на«Літній кубок».

Змагання організувала Федерація футболу міста Бориспіль за фінансової підтримки почесного Президента Федерації, депутата Київської обласної ради Валерія Ксьонзенка.До футбольної колиски України з’їхалися команди з Києва, Білої Церкви, та Броварів, а честь рідного міста відстоювала команда ФК «Фаворит». 


Учасники турніру розподілили на дві групи: А і Б. В групі А господарі змагань не залишили жодних шансів своїм суперникам з Києва та Білої Церкви — три перемоги та квиток у фінал. 


В групі Б по дві перемоги одержали «Бровари» та столичний «Атлет», отже все вирішувалося в очній зустрічі між цими командами. Зіграли в нічию, але кияни потрапили до фіналу завдяки вищим очкам за забиті м’ячі.


В матчі за 3 місце МФК «Бровари» здобули переконливу перемогу над Білоцерківською «Россю».


Переможцем футбольного свята стала київська команда, але всі учасники змагань отримали медалі, команди — кубки, а кращі гравці були нагороджені статуетками. 


Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії ОПЗЖ чиниться тиск!

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області