Валерій Ксьонзенко провів засідання постійної комісії Київської обласної ради з питань бюджету

На порядку денному — розподіл субвенцій на житло учасникам бойових дій, ветеранам-переселенцям, дітям-сиротам та на реалізацію освітніх програм.Члени комісії підтримали розподіл між місцевими бюджетами Київської області обсягу субвенції на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів». Проект передбачає ремонт будівель шкіл, завершення недобудов, закупівлю обладнання, тощо. Кошти отримають Бориспільський, Іванківський, Фастівський райони та Пісківська селищна об’єднана територіальна громада. Загалом сума складає 20 мільйонів гривень. 


На придбання житла учасникам АТО/ООС, учасникам бойових дій на території інших держав та членам їх сімей, переселенцям-учасникам бойових дій, Героям Небесної сотні, інвалідам І та ІІ груп надійшла субвенція у розмірі 55,8 млн гривень. На ці кошти передбачено придбати житло для 61 учасника бойових дій та членів їх сімей.


Також затвердили розмір субвенцій між місцевими бюджетами Київської області для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Минулого року їм виплатили грошову компенсацію для придбання 95 квартир на загальну суму понад 37 мільйонів гривень. На сьогодні придбано 60 квартир, завершення придбання планується до кінця року.

Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області