«Влада ігнорує тих, хто врятував країну» — ліквідатори аварії на ЧАЕС

«Влада ігнорує тих, хто врятував країну» — ліквідатори аварії на ЧАЕС.Валерій Ксьонзенко та Юрій Чередніченко зустрілися із представниками громадської організації «Союз Чорнобиль України» в Борисполі.


«На жаль, сьогодні байдужість влади відчувають усі: і чорнобильці, і афганці, і ветерани Великої Вітчизняної, — зазначає Валерій Ксьонзенко. — Запевняю, що ми як допомагали, так і будемо допомагати кожному з Вас. Те, що ви зробили для наших людей, для нашої країни, переоцінити чи забути неможливо. На жаль, зараз країною керує влада, яка знецінила все те, що було зроблено раніше.»


Також депутати представили звіт про свою роботу та відповіли на запитання бориспільчан. Багатьох хвилює робота депутатів облради та новий адміністративний поділ країни.


Валерій Ксьонзенко: «Більшість людей не знають, які функції виконують депутати. А тут все просто: якщо представник району непрофесійний, то він не зможе захистити інтереси громади.»


Юрій Чередніченко також зазначив, що настав час обирати фахівців: не тих, хто обіцяє, або «виїжджає» на гаслах, а тих, хто відповідально підходить до своєї справи. «Обирайте тих, хто у цьому житті вже щось корисне зробив і проявив себе!» — закликав Юрій Чередніченко.

Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області