Візит до Макарівської центральної районної лікарні

Сьогодні народний депутат Олександр Качний та голова фракції «ОПЗЖ» у Київщині Валерий Ксензенко відвідали Макарівську центральну районну лікарню.Під час візиту медичному директору установи Анатолію Йовенко вручили нагрудний знак «За заслуги перед Київщиною».


«Такі люди, як Анатолій, працюють не заради почестей, пільг чи земельної ділянки. Вони на передовій боротьби за здоров'я людей!», — прокоментував Олександр Качний.


Гості ознайомилися з лікарнею, дізналися у медиків про труднощі та проблеми в роботі. Олександр Качний і Валерій Ксьонзенко сприятимуть отриманню лікарнею нового рентгенівського апарату. Саме складності з рентгенівською діагностикою названі головною проблемою закладу.


«Макарів знаходиться поряд з Києвом. Але коли бачиш скільки тут проблем, то мимоволі замислюєшся, що ж відбувається в інших, віддалених регіонах країни? Настав час для об’єднання всіх здорових політичних сил Київщини», — підсумував Олександр Качний.Недавние посты

Смотреть все

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

Оформіть підписку

Та отримуйте першим оновлення моїх дописів

  • Facebook

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області