В здоровому тілі — здоровий дух!

Так вже повелось, що спорт в Україні завжди був невіддільною складовою життя. Спочатку, бути фізично розвиненим, було необхідністю, аби змогти відстояти своє житло і їжу. Згодом пріоритети змінилися і люди почали займатися спортом для підтримки форми та покращення здоров’я.

Шлях великого спортсмена завжди починається зі спортивної школи, а здоров‘я нації — зі шкільного стадіону.


Розвиток та підтримка спорту — один із пріоритетних напрямів діяльності партії.

За ініціативою Валерій Ксьонзенко з обласного бюджету було виділено майже мільйон гривень для будівництва футбольного поля та тренажерного майданчика в СШ № 1. Понад 7 мільйонів було виділено і на спортивне обладнання та будівництво стадіону в ЗОШ № 6.


З 2015 року виділяються кошти на підтримку дитячого футболу, більярдного та гирьового спорту, боксу. З 2017 року з обласного бюджету фінансується і жіноча команда з хокею на траві.


Київщина — колиска чемпіонів. Андрій Шевченко, Анна Бессонова, Юлія Джима та десятки інших видатних спортсменів прославили не лише область, але й Україну на весь світ. Ми впевнені, що за гідної підтримки та нашої допомоги ми виростимо ще не одно покоління Олімпійських чемпіонів!

Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області