Децентралізація для кожного?

Обновлено: 18 авг. 2020 г.

Після укрупнення районів у новостворених районних центрах виникло чимало проблем та запитань. Винятком не стала і Буча.

Основне, що хвилює мешканців нових районів — інфраструктура та соціальна сфера. Наприклад, як оптимізуються (чи навпаки погіршаться?) соціальні послуги, адже інфраструктурних об’єктів, особливо дошкільних навчальних закладів і так не достатньо. Чи витримає навантаження Бучанська лікарня, оскільки місто набуло статусу центра ОТГ, тому звернень до лікарні побільшає. Зросте і кількість звернень за адміністративними послугами. При цьому якість та стан транспортного сполучення бажає кращого.

Ці та інші проблеми обговорювали на зустрічі з волонтерами громадських ініціатив, з помічником народного депутата України Олександр Качний — Тетяною Подашевською та активістами «Опозиційної платформи — За життя» у місті Буча. Учасники зібрання мають стратегію й чіткий план дій розв’язання соціальних проблем в умовах децентралізації та досвід не лише в політиці, а й громадській діяльності.

Загалом, на ефективність децентралізації значною мірою вплинуть обрані на місцевих виборах представники влади. Голосувати варто зважаючи на соціальні пріоритети кандидата, його фаховість та експертність, адже надалі кандидат представлятиме інтереси кожного в усіх життєво важливих сферах, які регулюють органи місцевого самоврядування.

«Попри всі наші старання, поки Україна буде під впливом зовнішнього управління, зусилля, спрямовані на покращення і забезпечення гідного та комфортного життя кожного українця будуть марними. Тому так важливо вміти, як кажуть, відрізнити зерно від полови» — підсумувала зустріч пані Тетяна.

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області