Заборгованість по виплатах заробітної плати поставила черговий антирекорд

Заборгованість по виплатах заробітної плати поставила черговий антирекорд.

На 1 жовтня загальна сума заборгованості склала 3 560,9 мільйона гривень. З початку року борг виріс на 17,4%. Найвищі показники зафіксовані в медицині, сільському господарстві та науковій сфері. Майже 75% боргів припадає на промисловість — 2 666,79 мільйона й продовжує зростати — за місяць збільшилась майже на 6%.

Швидкими темпами збільшується й заборгованість у сфері охорони здоров'я, що викликає тривогу на фоні пандемії. Станом на 1 жовтня борг склав майже 50 мільйонів, приріст з початку року — 184,3%.

Нинішній рівень заборгованості — антирекорд з 2002 року. Він перевищив торішній антирекорд в листопаді, що складав 3 421,4 мільйона. Прогноз по зростанню боргу після підвищення мінімальної зарплати підтвердився. Та оскільки не спостерігається ніяких заходів з відновлення економіки, підтримки промисловості, розширення експорту та нарощування інвестицій, борг зростатиме.

Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії ОПЗЖ чиниться тиск!

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області