Заборгованість по виплатах заробітної плати поставила черговий антирекорд

Заборгованість по виплатах заробітної плати поставила черговий антирекорд.

На 1 жовтня загальна сума заборгованості склала 3 560,9 мільйона гривень. З початку року борг виріс на 17,4%. Найвищі показники зафіксовані в медицині, сільському господарстві та науковій сфері. Майже 75% боргів припадає на промисловість — 2 666,79 мільйона й продовжує зростати — за місяць збільшилась майже на 6%.

Швидкими темпами збільшується й заборгованість у сфері охорони здоров'я, що викликає тривогу на фоні пандемії. Станом на 1 жовтня борг склав майже 50 мільйонів, приріст з початку року — 184,3%.

Нинішній рівень заборгованості — антирекорд з 2002 року. Він перевищив торішній антирекорд в листопаді, що складав 3 421,4 мільйона. Прогноз по зростанню боргу після підвищення мінімальної зарплати підтвердився. Та оскільки не спостерігається ніяких заходів з відновлення економіки, підтримки промисловості, розширення експорту та нарощування інвестицій, борг зростатиме.

Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області