Загальні збори (Конференцію) обласної організації

15 грудня 2020 року у місті БРОВАРИ Голова Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ», Народний депутат України Качний О.С. провів Загальні збори(Конференцію)обласної організації.

На Загальних зборах(конференції) делегати розглядали наступний Порядок денний:


1. Про висування кандидатів у депутати Броварської міської ради Броварського району Київській області від Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ».

Доповідач БОЙКО В.О.

2. Про передвиборну Програму Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» на повторних виборах 17 січня 2021 року.

3. Про призначення представника Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» у Броварській міській територіальній виборчій комісії Броварського району Київської області з правом дорадчого голосу на повторних виборах 17 січня 2021 року.

4. Про надання раді Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ повноважень щодо прийняття рішень пов’язаних з підготовкою і проведенням повторних виборів 17 січня 2021 року.


Делегати затвердили ЄДИНИЙ ВИБОРЧИЙ СПИСОК і ТЕРИТОРІАЛЬНІ ВИБОРЧІ СПИСКИ кандидатів у депутати Броварської міської ради Броварського району Київській області від Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ», зі змінами.

Розглянули та затвердили передвиборну Програму Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» на повторних виборах 17 січня 2021 року.


Призначили представника Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» у Броварській міській територіальній виборчій комісії Броварського району Київської області з правом дорадчого голосу на повторних виборах 17 січня 2021 року.

Прийняли Рішення про надання Раді Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ повноважень щодо прийняття рішень пов’язаних з підготовкою і проведенням повторних виборів 17 січня 2021 року.
Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії ОПЗЖ чиниться тиск!

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області