«За грамотного управління Славутич стане інноваційним, успішним та комфортним містом!» — В. Борисов

«За грамотного управління Славутич стане інноваційним, успішним та комфортним містом!» — Володимир БорисовСлавутич – місто атомників. Навіть після закриття ЧАЕС, вона наповнює місцевий бюджет на понад 30 відсотків. Проте, з’явилась і нова проблема – безробіття.


«Ми з командою розробили детальний план з перетворення Славутича в атомний «наукоград» України. У нас для цього є все, і в першу чергу – унікальні фахівці. Це ключовий момент, що дасть поштовх усім іншим економічним і соціальним перетворенням у місті. Ми доб’ємося, щоб до Славутича пішли прямі інвестиції для будівництва нових інфраструктурних об’єктів» — коментує секретар Славутицької міської ради Володимир Борисов.


Проте, аби жити по-новому, необхідно спершу розібратися зі старим: провести повний аудит діяльності влади. Перевірити, куди витрачались кошти, як формувались тарифи ЖКГ і звідки така заборгованість міста. Ті, хто зловживав своєю посадою та витрачав бюджетні гроші неефективно, повинні бути покарані!

Я щиро сподіваюся і зроблю все можливе, аби через рік у Славутичі за кермом влади не було злодіїв. А через п’ять років це вже буде зовсім інше місто — інноваційне, успішне та комфортне!

Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії ОПЗЖ чиниться тиск!

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області