«За грамотного управління Славутич стане інноваційним, успішним та комфортним містом!» — В. Борисов

«За грамотного управління Славутич стане інноваційним, успішним та комфортним містом!» — Володимир БорисовСлавутич – місто атомників. Навіть після закриття ЧАЕС, вона наповнює місцевий бюджет на понад 30 відсотків. Проте, з’явилась і нова проблема – безробіття.


«Ми з командою розробили детальний план з перетворення Славутича в атомний «наукоград» України. У нас для цього є все, і в першу чергу – унікальні фахівці. Це ключовий момент, що дасть поштовх усім іншим економічним і соціальним перетворенням у місті. Ми доб’ємося, щоб до Славутича пішли прямі інвестиції для будівництва нових інфраструктурних об’єктів» — коментує секретар Славутицької міської ради Володимир Борисов.


Проте, аби жити по-новому, необхідно спершу розібратися зі старим: провести повний аудит діяльності влади. Перевірити, куди витрачались кошти, як формувались тарифи ЖКГ і звідки така заборгованість міста. Ті, хто зловживав своєю посадою та витрачав бюджетні гроші неефективно, повинні бути покарані!

Я щиро сподіваюся і зроблю все можливе, аби через рік у Славутичі за кермом влади не було злодіїв. А через п’ять років це вже буде зовсім інше місто — інноваційне, успішне та комфортне!

Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області