Карантин став викликом для кожного українця

Карантин став викликом для кожного українця. Країна переживає складний час: тисячі громадян залишились без роботи та засобів існування, а влада, запровадивши суворі карантинні обмеження, виявилась неспроможною подбати про свій народ.

Захисні маски із державного резерву були продані за кордон, засоби дезінфекції стали недоступними, а влада, як центральна, так і на місцях, так і не змогла надати допомогу. Виплати, продуктові набори та засоби захисту залишилися лише на словах.

Особливої уваги потребували соціально незахищені громадяни, багатодітні родини та люди з інвалідністю. Незахищеними державою виявились і ті, хто напряму веде боротьбу із недугом — медичні працівники.

Упродовж усього карантину члени партії «Опозиційна платформа — За життя» підтримували тих, хто цього потребує.

Завдяки ініціативі депутатів Київської обласної ради Валерія Ксьонзенка та Юрія Чередніченка разом з Миколою Грона – головою міського осередку партії, було передано понад сто продуктових наборів людям з інвалідністю, які пересуваються на візку. Саме вони зіткнулися із найбільшими труднощами під час карантинних обмежень.

Аби убезпечити медиків та поліціянтів, народний депутат Олександр Качний, Валерій Ксьонзенко, Юрій Чередніченко та Микола Грона закупили та передали

Бориспільській ЦРЛ та Бориспільському відділу поліції захисні та дезінфікуючі засоби: захисні костюми, медичні маски, одноразові рукавички та антисептики.

За сприянням Валерія Ксьонзенка, Михайла Приходька та голови Бориспільського осередку «ОПЗЖ» Арена Мкртічяна, засоби захисту та дезінфекції були закуплені й для храмів Бориспільської єпархії Української православної церкви.

Не будьмо байдужими! Допоможемо тим, хто цього потребує!

Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області