Київська обласна організація партії «Опозиційна платформа – За життя» провела збори партактиву.

Я хочу подякувати всім і кожному, хто взяв участь в засіданні. Дуже приємно бачити людей, з яким ми разом пройшли те проходимо пліч опліч не один десяток років. Також мене не може не радувати те, що до нас приєднуються нові обличчя, які готові брати відповідальність за поліпшення життя українців.Я впевнений, що народ оцінить згуртовану та професійну команду партії та довірить нам представляти свої інтереси.

Кожен член партії – досвідчений професіонал. Ми розуміємо, як важливо бути єдиними в цілях і завдання та як необхідно для якісного результату бути цілісним організмом.


Передвиборні рейтинги показують, що український народ нам довіряє і підтримує. Люди хочуть кращої якості життя і ми зробимо все можливе, аби не тільки виправдати очікування кожного, але й перевершити їх!


Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області