Київщина – перша за наповненням бюджету

На нараді з керівниками депутатських фракцій Київської обласної ради за участі Валерій Ксьонзенко проаналізували стан виконання обласного бюджету за перше півріччя 2020 року.

Навіть попри те, що бюджетні надходження виконано на 94,2 відсотка, Київщина посідає перше місце в Україні за рейтингом наповнення бюджету. Водночас область має всі можливості для своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери, підтримки освітянської, медичної галузей, розвитку інфраструктури.


Також найближчим часом із врахуванням інформації Національної служби здоров’я України буде проведене вивчення потреб закладів охорони здоров’я і ситуації в медичній галузі загалом. За результатами такого аналізу, будуть внесенні зміни до програми «Здоров’я Київщини».


Не оминуло увагу депутатів питання підготовки до опалювального сезону. Ініціювали передачу на баланс органів місцевої влади Переяслав-Хмельницької та Києво-Святошинської тепломереж як цілісних майнових комплексів. Адже ці тепломережі вже тривалий час фінансуються з обласного бюджету. Остаточне рішення буде прийнято на нараді за участі відповідних очільників, представників обласної державної адміністрації, депутатського корпусу та керівників зазначених комунальних підприємств.

Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області