Ми проти скорочення матеріальної допомоги для малозахищених груп населення

Поки влада підвищує тарифи на комунальні послуги та позбавляє своїх громадян можливості голосувати, все більше і більше українців потребують допомоги.


Ветерани, чорнобильці, люди з інвалідністю, ВПО сьогодні не отримують майже ніякої підтримки від держави.


«Опозиційна платформа — За життя» проти скорочення матеріальної допомоги для малозахищених груп населення. Ми надаємо реальну підтримку, на відмінну від порожніх обіцянок влади.


Громадські організації та об‘єднання чорнобильців людей з інвалідністю, ветеранів отримують постійну матеріальну допомогу на лікування, операції, ендопротезування, проведення офіційних заходів, фінансування поїздок для участі в заходах та покращення умов проживання вже понад 5 років. Особливу увагу «Опозиційна платформа — За життя» приділяє ГО «Наш дім» та «Добродій», які допомагають дітям з інвалідністю.


З 2014 року отримують фінансову допомогу і ветерани та учасники АТО.


Лише реальними справами, а не порожніми обіцянками ми зможемо допомогти тим, хто цього потребує.

Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області