Ми проти скорочення матеріальної допомоги для малозахищених груп населення

Поки влада підвищує тарифи на комунальні послуги та позбавляє своїх громадян можливості голосувати, все більше і більше українців потребують допомоги.


Ветерани, чорнобильці, люди з інвалідністю, ВПО сьогодні не отримують майже ніякої підтримки від держави.


«Опозиційна платформа — За життя» проти скорочення матеріальної допомоги для малозахищених груп населення. Ми надаємо реальну підтримку, на відмінну від порожніх обіцянок влади.


Громадські організації та об‘єднання чорнобильців людей з інвалідністю, ветеранів отримують постійну матеріальну допомогу на лікування, операції, ендопротезування, проведення офіційних заходів, фінансування поїздок для участі в заходах та покращення умов проживання вже понад 5 років. Особливу увагу «Опозиційна платформа — За життя» приділяє ГО «Наш дім» та «Добродій», які допомагають дітям з інвалідністю.


З 2014 року отримують фінансову допомогу і ветерани та учасники АТО.


Лише реальними справами, а не порожніми обіцянками ми зможемо допомогти тим, хто цього потребує.

Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії ОПЗЖ чиниться тиск!

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області