Міжбюджетна реформа, яка мала б принести місцевому самоврядуванню фінансову самостійність

Міжбюджетна реформа, яка мала б принести місцевому самоврядуванню фінансову самостійність, лише делегувала на громади завдання соціальних гарантій.Під гаслами децентралізації влада скинула на місця оплати комунальних послуг та зарплати непедагогічного персоналу в школах, утримання ПТУ та коледжів, фінансування пільг на проїзд та багато іншого. Водночас громади так і залишилися залежними від центру, який постійно скорочує ресурси місцевих бюджетів і затримує належні платежі.


Як наслідок — непрофінансовані зобов'язання держави перед людьми, що постійно зростають. Грошей немає ні на освітню субвенцію, ні на соціальні пільги, ні на медицину. Місцеві ради змушені постійно працювати в авральному режимі. Щороку під загрозою зриву опиняються початок опалювального сезону та соціальні виплати.


Саме тому необхідно підвищувати зайнятість у регіоні, адже головним наповнювачем обласного бюджету Київщини є податок на доходи фізичних осіб). Важливо підтримати малий і середній бізнес, фермерів. Тільки шляхом розвитку громади ми зможемо забезпечити достойне життя для кожного її мешканця!


Валерий Ксензенко, депутат Київської обласної ради, член Ради Київської обласної організації Політичної партії «Опозиційна платформа — За життя»

Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області