Місцеві вибори 2020 стали найбільш суперечливими

Місцеві вибори 2020 стали найбільш суперечливими: низька явка, погана організація та численні скандали. Підрахунок голосів майже завершений, тому можна говорити про результати голосування.

Партія влади з тріском програла. Опозиція, в першу чергу «Опозиційна платформа — За життя» перемогла в багатьох областях, районах і містах країни. Ми не займалися популізмом, а говорили про те, що можемо й будемо виконувати: розвиток медицини та освіти, зниження тарифів, підвищення рівня життя.


Влада йшла на вибори з заборонами та невиконаними обіцянками — забрала право голосу у півмільйона українців, блокувала роботу виборчих комісій, намагалася ліквідувати з виборів опозицію та проводила незаконне опитування «від президента».


«Слугам народу» за півтора року виявилося нічого показати громадянам, крім провалів і корупції. Вони не захотіли налагоджувати контактів з людьми. Замість того, щоб виконувати свої зобов'язання, влада виконувала вимоги кредиторів. Повернула мільйонні зарплати наглядовим радам. Підняла ціни на газ. Зараз проштовхується антисоціальний бюджет, де знову недофінансовані медицина та освіта, зберігається злиденний прожитковий мінімум і мізерні пенсії, але збільшують витрати на президента, уряд, силовиків й чиновників.

Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області