На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії ОПЗЖ чиниться тиск!

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск!


В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою влади. Так, 25 лютого співробітниками Національної поліції та Служби безпеки України за вказівкою влади були проведені незаконні обшуки і вилучення майна члена партії Київської обласної організації «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» Івана Бойченка.

Під час проведення незаконних дій були порушені права громадянина України Івана Бойченка. Разом з ним, від дій силовиків постраждали і співробітники підприємства, які з ним працюють.

Також були порушені ст. 104, 233 КПК України; ст. 3, 21, 29, 30, 41, 59, 62, 64 Конституції України; ст.45 Закона України «Про Національну Поліцію»; ст.365 КК України; ст. 23 «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»; ст. 3 Европейської конвенції з прав людини.

Такі дії — ні що інше, як перешкоджання діяльності членів Партії, спроба дискредитувати опозицію будь-якими способами. Втративши довіру українських громадян, влада у будь який спосіб почала наступ на політичних опонентів і демократію!

Порушуючи закони власної країни в процесі політичних розборок, влада демонструє свою безпорадність і визнає своє політичне банкрутство!

Київська обласна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» усіма законними методами та способами захищатиме інтереси всіх членів партії, що постраждали від свавілля чинної влади, захищатиме демократію, Конституцію і Закони України!

Народний депутат України,

Голова Київської обласної організації

політичної партії

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» О. Качний


Недавние посты

Смотреть все

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області