На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії ОПЗЖ чиниться тиск!

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск!


В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою влади. Так, 25 лютого співробітниками Національної поліції та Служби безпеки України за вказівкою влади були проведені незаконні обшуки і вилучення майна члена партії Київської обласної організації «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» Івана Бойченка.

Під час проведення незаконних дій були порушені права громадянина України Івана Бойченка. Разом з ним, від дій силовиків постраждали і співробітники підприємства, які з ним працюють.

Також були порушені ст. 104, 233 КПК України; ст. 3, 21, 29, 30, 41, 59, 62, 64 Конституції України; ст.45 Закона України «Про Національну Поліцію»; ст.365 КК України; ст. 23 «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»; ст. 3 Европейської конвенції з прав людини.

Такі дії — ні що інше, як перешкоджання діяльності членів Партії, спроба дискредитувати опозицію будь-якими способами. Втративши довіру українських громадян, влада у будь який спосіб почала наступ на політичних опонентів і демократію!

Порушуючи закони власної країни в процесі політичних розборок, влада демонструє свою безпорадність і визнає своє політичне банкрутство!

Київська обласна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» усіма законними методами та способами захищатиме інтереси всіх членів партії, що постраждали від свавілля чинної влади, захищатиме демократію, Конституцію і Закони України!

Народний депутат України,

Голова Київської обласної організації

політичної партії

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» О. Качний


Недавние посты

Смотреть все

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області