Оновлений та збільшений децентралізацією Обухівський район зіткнувся із низкою проблем.

Обновлено: 15 сент. 2020 г.


Оновлений та збільшений децентралізацією Обухівський район зіткнувся із низкою проблем. Основна — нерозвинена інфраструктура.


Хаотична забудова та відсутність генерального плану стали причиною катастрофічного браку дитячих садків та шкіл. Діти навчаються в переповнених групах та класах, що створює величезне навантаження на педагогів та негативно впливає на якість отриманих дітьми знань.


Олег Корбан, директор «Корпорації Маріам», зазначає, що невирішеною залишається проблема з транспортом. «Район збільшився, відповідно навантаження на транспорт, якого бракувало й до децентралізації теж. Тепер для багатьох жителів є справжнім випробуванням дістатися з одного села до іншого, а особливо для школярів, які після укрупнення шкіл долають десятки кілометрів до навчального закладу. Про якість доріг говорити й зовсім не доводиться» — каже Олег Борисович.


Останнім часом загострилась і проблема якості води. Через шкідливі викиди підприємств та неконтрольоване застосування пестицидів у більшості криниць вода є непридатною для споживання. А, врахувавши те, що лікарні масово закривають, це може викликати справжню катастрофу.


Тож виникає питання, навіщо була потрібна реформа, яка замість користі принесла лише додаткові проблеми та незручності?

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області