Оновлення стратегії розвитку медицини та освіти Київщини обговорювали на спільній нараді

Оновлення стратегії розвитку медицини та освіти Київщини обговорювали на спільній нараді представники Бучанської ОТГ від політичної партії «Опозиційна платформа – За життя».«Сьогодні не можна стояти осторонь тих проблем, які тривожать ледь не кожного мешканця регіону. Це і відсутність доступної медицини на місцях, і кадрові питання, і недостатня кількість дитячих садочків і шкіл, інфраструктурна проблема та хаотична забудова регіону», — розповідає Олександр Качур.


Жителі Бучі, Ірпеня, Ворзеля, Гостомеля, та Бородянки жаліються на те саме: діти навчаються у три зміни, медичні заклади закриваються. На жаль, медицина у регіоні у надзвичайно занедбаному стані.


«Нам потрібні значні інвестиції, аби підняти регіон «з колін» та забезпечити мешканців належними умовами лікування!» — коментує генеральний директор КНП КОР «Київський обласний перинатальний центр» Олександр Качур.

Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області