Оновлення стратегії розвитку медицини та освіти Київщини обговорювали на спільній нараді

Оновлення стратегії розвитку медицини та освіти Київщини обговорювали на спільній нараді представники Бучанської ОТГ від політичної партії «Опозиційна платформа – За життя».«Сьогодні не можна стояти осторонь тих проблем, які тривожать ледь не кожного мешканця регіону. Це і відсутність доступної медицини на місцях, і кадрові питання, і недостатня кількість дитячих садочків і шкіл, інфраструктурна проблема та хаотична забудова регіону», — розповідає Олександр Качур.


Жителі Бучі, Ірпеня, Ворзеля, Гостомеля, та Бородянки жаліються на те саме: діти навчаються у три зміни, медичні заклади закриваються. На жаль, медицина у регіоні у надзвичайно занедбаному стані.


«Нам потрібні значні інвестиції, аби підняти регіон «з колін» та забезпечити мешканців належними умовами лікування!» — коментує генеральний директор КНП КОР «Київський обласний перинатальний центр» Олександр Качур.

Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії ОПЗЖ чиниться тиск!

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області