Постійна комісія з питань бюджету та фінансів взяла до відома звіт про виконання обласного бюджету

Під головуванням депутата Київської обласної ради від ПП «Опозиційна платформа – За Життя» Валерій Ксьонзенко відбулося засідання постійної комісії Київської обласної ради з питань бюджету та фінансів. Серед питань порядку денного присутні розглянули звіт про виконання обласного бюджету.

Якщо порівнювати з небезпечними тенденціями першого кварталу 2020 року, то обласна скарбниця почала наповнюватися значно активніше.


Постійна комісія взяла до відома звіт про виконання бюджету. Водночас депутати звернулися до Київської обласної державної адміністрації щодо надання до 01 вересня ц.р. звіту про заплановані видатки, які не будуть профінансовані до кінця 2020 року.


- Зважаючи на карантинні обмеження, ми очікували гірший стан виконання бюджету, - прокоментував голова постійної комісії Валерій Ксьонзенко. – Зокрема, мали песимістичний прогноз щодо недовиконання за підсумками року обласного бюджету майже на 200 мільйонів гривень. Проте, бізнес запрацював, люди вийшли на роботу. І ми бачимо, що бюджет просів, але не критично. Це спричинено, зокрема, зменшенням надходження ПДФО, бо люди перебували у відпустках за власний рахунок. Нині спостерігається виконання бюджету, ми входимо в графік. Більше того, є перевиконання за іншими статтям доходів. Зокрема, більше отримуємо податку на прибуток тощо. Тому, сподіваємося, що Київщина завершить рік стабільно, і бюджет буде виконано десь на 100 відсотків.

Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області