Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України стосовно вживання невідкладних заходів для недопущення зростання цін на електроенергію, природний газ та тарифів на житлово-комунальні послуги для населення Київської області.

Ми глибоко стурбовані зростанням цін на комунальні послуги, електроенергію, та природний газ для населення, які є наслідками низки рішень Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).


Також у країні зберігається важка епідеміологічна ситуація, спричинена вірусом COVID-19 і карантинними обмеженнями. Внаслідок чого, у населення не тільки зменшилася заробітна плата, деякі зовсім втратили роботу. А що взагалі можна сказати про пенсіонерів і малозабезпечених верств населення?  


Рівень бідності катастрофічно зростає!

Ціни на газ і комунальні тарифи невпинно збільшуються, а разом із ними - борги населення за несплату ЖКП. Борги домогосподарств, хвиля неплатежів за спожиті послуги вже створюють ризики банкрутства комунальних підприємств області.

Нашу глибоку стурбованість викликають рішення Кабінету Міністрів України щодо скасування державного регулювання цін на природний газ, та скасування пільгового тарифу на споживання електроенергії на перші 100 кВт і зміни порядку та формули нарахування субсидій для населення за житлово-комунальні послуги.


Конституція України (ст.48) гарантує кожному громадянину України право на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім'ї, що включає достатнє харчування, одяг, житло. Враховуючи рівень реальних доходів населення Київщини, подальше підвищення цін на енергоносії та тарифи, на інші житлово-комунальні послуги призведуть до прямого порушення цих прав громадян.


Сьогодні, у період епідемії, карантинних  обмежень і важкої економічної ситуації, наші виборці чекають від нас відповідальних дій.

Захист і турбота про людей це не просто завдання, це обов‘язок кожного з нас.


Ми прагнемо конструктивної роботи з усіма політичними силами і звертаємось до всіх із закликом об‘єднатися у ці важкі часи і підтримати рішення щодо негайного скликання позачергової сесії Київської обласної ради для прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України з метою відстоювання інтересів людей і недопущення збіднення методом вживання невідкладних заходів для зменшення цін на електроенергію, природного газу та несправедливих тарифів на житлово-комунальні послуги.


Щиро вдячні за небайдужість і сподіваємось на плідну співпрацю.

Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області