Розпуск Конституційного Суду — це тільки початок

Розпуск Конституційного Суду — це тільки початок. Слідом за блокуванням роботи цього складу КС буде затягнуто формування нового складу, аби влада мала абсолютно слухняний суд. Це — ніщо інше, як перший крок в конституційну кризу.

Влада не змогла повернути країні мир. Не знає як і не може подолати економічну кризу та підвищити рівень життя своїх громадян, а зараз намагається остаточно віддати країну під зовнішнє управління кредиторів.

Критика рішень Конституційного Суду — лише привід. Ситуацію можна виправити в робочому порядку. Чим загрожує план ліквідації незалежного КС для України — ясно: диктатурою і відсутністю майбутнього для держави!

Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області