Розпуск Конституційного Суду — це тільки початок

Розпуск Конституційного Суду — це тільки початок. Слідом за блокуванням роботи цього складу КС буде затягнуто формування нового складу, аби влада мала абсолютно слухняний суд. Це — ніщо інше, як перший крок в конституційну кризу.

Влада не змогла повернути країні мир. Не знає як і не може подолати економічну кризу та підвищити рівень життя своїх громадян, а зараз намагається остаточно віддати країну під зовнішнє управління кредиторів.

Критика рішень Конституційного Суду — лише привід. Ситуацію можна виправити в робочому порядку. Чим загрожує план ліквідації незалежного КС для України — ясно: диктатурою і відсутністю майбутнього для держави!

Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії ОПЗЖ чиниться тиск!

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області