Справжнє Свято Знань відзначали сьогодні у НВК «Міцва-613»

Справжнє Свято Знань відзначали сьогодні у НВК «Міцва-613»: із привітаннями, подарунками та першим дзвоником.

Адміністрація закладу підготувала школу відповідно до вимог Міністерства охорони здоров’я: школа повністю забезпечена санітайзерами, милом та паперовими рушниками. Аби мінімізувати контакт учнів, на підлогу нанесли кольорові лінії та відповідним чином склали розклад. А педагоги вже підготувалися і до онлайн-навчання.


На жаль, держава потребами освітньої галузі у період карантинних обмежень особливо не переймалась. Народний депутат від «Слуги народу» Леся Забуранна підтвердила, що коштів на потреби освітньої галузі з «коронавірусного» фонду практично не виділялося і заклади до нового навчального готували силами адміністрацій шкіл та батьків.


До свята Першого вересня, яке відбулось завдяки директору Нателлі Андрющенко доєднався й Олег Денисенко. Співробітник Виконкому Білоцерківської міської ради привітав учнів та подарував дітям солодкі гостинці.

Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії ОПЗЖ чиниться тиск!

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області