Справжнє Свято Знань відзначали сьогодні у НВК «Міцва-613»

Справжнє Свято Знань відзначали сьогодні у НВК «Міцва-613»: із привітаннями, подарунками та першим дзвоником.

Адміністрація закладу підготувала школу відповідно до вимог Міністерства охорони здоров’я: школа повністю забезпечена санітайзерами, милом та паперовими рушниками. Аби мінімізувати контакт учнів, на підлогу нанесли кольорові лінії та відповідним чином склали розклад. А педагоги вже підготувалися і до онлайн-навчання.


На жаль, держава потребами освітньої галузі у період карантинних обмежень особливо не переймалась. Народний депутат від «Слуги народу» Леся Забуранна підтвердила, що коштів на потреби освітньої галузі з «коронавірусного» фонду практично не виділялося і заклади до нового навчального готували силами адміністрацій шкіл та батьків.


До свята Першого вересня, яке відбулось завдяки директору Нателлі Андрющенко доєднався й Олег Денисенко. Співробітник Виконкому Білоцерківської міської ради привітав учнів та подарував дітям солодкі гостинці.

Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області