Сьогодні, у День закінчення Другої світової війни відбулася зустріч ветеранів

Сьогодні, у День закінчення Другої світової війни, в Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» відбулася зустріч ветеранів.

І хоч традиційно захід проводять на День перемоги, пандемія змусила змінити плани. Для ветеранів такі зустрічі вкрай важливі, адже останні 6 років держава перестала опікуватися ними й просто викреслила із суспільного життя.


До зустрічі долучились народний депутат Олександр Качаний, Валерій Ксьонзенко та члени «Опозиційної платформи — За життя», для яких увага та турбота про ветеранів — святий обов‘язок.


«Завдяки Олександру Сталіноленовичу ми змогли провести захід. Наявних у нас коштів виявилось недостатньо, адже ветеранів потрібно доставити та нагодувати, а влада у допомозі відмовила. Коли я звернувся до Олександра Качного, допомога була надана без жодного запитання. Також хочу подякувати Юрію Бойку та Олександру Качному ще й за те, що вони єдині, хто опікується перепохованням загиблих у селі Гатне», — голова Київської обласної організації ветеранів Микола Томашов.


«Наші діди та батьки були тими, хто очистив Європу від коричневої чуми. А зараз все голосніше звучать голоси тих, хто перекручує історію й навішує на нас ярлики загарбників та тоталітарного режиму. Тому війна продовжується. Ми підхопили прапор з яким йшли в бій солдати на фронтах Великої Вітчизняної. Сьогодні ми стали оборонними рубежами для захисту того, що зберігаємо та шануємо уже 75 років: пам’яті переможців», — зазначив народний обранець.


Олександр Качний закликав всіх такий складні часи не забувати про повагу до старшого покоління й пам’ятати їх подвиг. Шанувати тих, хто воював, подолав післявоєнну розруху та відродив державу.

Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області