Сьогодні, у День закінчення Другої світової війни відбулася зустріч ветеранів

Сьогодні, у День закінчення Другої світової війни, в Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» відбулася зустріч ветеранів.

І хоч традиційно захід проводять на День перемоги, пандемія змусила змінити плани. Для ветеранів такі зустрічі вкрай важливі, адже останні 6 років держава перестала опікуватися ними й просто викреслила із суспільного життя.


До зустрічі долучились народний депутат Олександр Качаний, Валерій Ксьонзенко та члени «Опозиційної платформи — За життя», для яких увага та турбота про ветеранів — святий обов‘язок.


«Завдяки Олександру Сталіноленовичу ми змогли провести захід. Наявних у нас коштів виявилось недостатньо, адже ветеранів потрібно доставити та нагодувати, а влада у допомозі відмовила. Коли я звернувся до Олександра Качного, допомога була надана без жодного запитання. Також хочу подякувати Юрію Бойку та Олександру Качному ще й за те, що вони єдині, хто опікується перепохованням загиблих у селі Гатне», — голова Київської обласної організації ветеранів Микола Томашов.


«Наші діди та батьки були тими, хто очистив Європу від коричневої чуми. А зараз все голосніше звучать голоси тих, хто перекручує історію й навішує на нас ярлики загарбників та тоталітарного режиму. Тому війна продовжується. Ми підхопили прапор з яким йшли в бій солдати на фронтах Великої Вітчизняної. Сьогодні ми стали оборонними рубежами для захисту того, що зберігаємо та шануємо уже 75 років: пам’яті переможців», — зазначив народний обранець.


Олександр Качний закликав всіх такий складні часи не забувати про повагу до старшого покоління й пам’ятати їх подвиг. Шанувати тих, хто воював, подолав післявоєнну розруху та відродив державу.

Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії ОПЗЖ чиниться тиск!

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області