У Києві дві шахрайки обманули пенсіонерку і викрали 92 тисячі гривень

У Києві дві шахрайки обманули пенсіонерку і викрали 92 тисячі гривень.

Шахраї зателефонували літній жінці та представилися працівниками Управління праці та соціального захисту. Жінки розповіли, що в уряді ухвалили рішення замінити всі грошові купюри на нові екземпляри і в телефонній розмові розпитали пенсіонерку про заощадження, сума яких склала 92 тисячі гривень. Зловмисники запропонували, що нібито соцпрацівники прийдуть додому і проведуть обмін грошей за місцем проживання. Аферистки прийшли до пенсіонерки через 10 хвилин.

Після оформлення «документів» жінки поміняли банкноти. Як виявилось — на звичайні сувенірні купюри. Заощадження були в доларах, євро та гривнях. Зараз поліція розшукує зловмисниць.

Пам‘ятайте! Нікому не передавайте свої кошти або конфіденційні данні! Працівники соціальних установ не проводять обмін грошей, а справжні працівники банку не запитають ваш PIN-код від картки! Також, якщо вам телефонують і повідомляють, що сталася біда з кимось із рідних і просять надіслати кошти — зателефонуйте цій людині на особистий номер телефону і впевніться, що їй нічого не загрожує. Просіть пред‘явити документи у поліціянтів та дільничного, якщо ви не знайомі особисто і не впускайте в житло підозрілих осіб!

Попередьте рідних, а особливо літніх людей та будьте обачними!

Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області