У Києві дві шахрайки обманули пенсіонерку і викрали 92 тисячі гривень

У Києві дві шахрайки обманули пенсіонерку і викрали 92 тисячі гривень.

Шахраї зателефонували літній жінці та представилися працівниками Управління праці та соціального захисту. Жінки розповіли, що в уряді ухвалили рішення замінити всі грошові купюри на нові екземпляри і в телефонній розмові розпитали пенсіонерку про заощадження, сума яких склала 92 тисячі гривень. Зловмисники запропонували, що нібито соцпрацівники прийдуть додому і проведуть обмін грошей за місцем проживання. Аферистки прийшли до пенсіонерки через 10 хвилин.

Після оформлення «документів» жінки поміняли банкноти. Як виявилось — на звичайні сувенірні купюри. Заощадження були в доларах, євро та гривнях. Зараз поліція розшукує зловмисниць.

Пам‘ятайте! Нікому не передавайте свої кошти або конфіденційні данні! Працівники соціальних установ не проводять обмін грошей, а справжні працівники банку не запитають ваш PIN-код від картки! Також, якщо вам телефонують і повідомляють, що сталася біда з кимось із рідних і просять надіслати кошти — зателефонуйте цій людині на особистий номер телефону і впевніться, що їй нічого не загрожує. Просіть пред‘явити документи у поліціянтів та дільничного, якщо ви не знайомі особисто і не впускайте в житло підозрілих осіб!

Попередьте рідних, а особливо літніх людей та будьте обачними!

Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії ОПЗЖ чиниться тиск!

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області