У проєкті бюджету на 2021 рік немає ні допомоги громадянам, ні підтримки реального сектору економіки«Опозиційна платформа — За життя» не підтримає бюджет, що збільшить виплати силовим структурам, Офісу президента, Верховній Раді, але практично заморожує або зменшує соціальні виплати!

Наприклад, на оборону у 2021 році буде виділено майже у 1,7 раза більше, ніж на охорону здоров'я та у 1,5 раза більше, ніж на освіту. На боротьбу з епідемією виділила всього 1,8 мільярда при необхідних, як мінімум, 52 мільярдів гривень! Пенсіонери й зовсім залишились без уваги: мінімальна пенсія на кінець 2021 складатиме всього 1934 грн, що в 1,6 разів менше фактичного прожиткового мінімуму!


Країна опинилась в економічній та політичній кризі, становище значно погіршує епідемія, а влада пропонує прийняти бюджет поліцейської держави, ігноруючи потреби громадян!

Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області