У проєкті бюджету на 2021 рік немає ні допомоги громадянам, ні підтримки реального сектору економіки«Опозиційна платформа — За життя» не підтримає бюджет, що збільшить виплати силовим структурам, Офісу президента, Верховній Раді, але практично заморожує або зменшує соціальні виплати!

Наприклад, на оборону у 2021 році буде виділено майже у 1,7 раза більше, ніж на охорону здоров'я та у 1,5 раза більше, ніж на освіту. На боротьбу з епідемією виділила всього 1,8 мільярда при необхідних, як мінімум, 52 мільярдів гривень! Пенсіонери й зовсім залишились без уваги: мінімальна пенсія на кінець 2021 складатиме всього 1934 грн, що в 1,6 разів менше фактичного прожиткового мінімуму!


Країна опинилась в економічній та політичній кризі, становище значно погіршує епідемія, а влада пропонує прийняти бюджет поліцейської держави, ігноруючи потреби громадян!

Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії ОПЗЖ чиниться тиск!

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області