ЦВК на догоду Зе-влади порушила закон і позбавила 500 тисяч громадян їхніх конституційних прав.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ звернеться до судуЗаява партії

Зе-влада остаточно стала на шлях узурпації повноважень, нехтування Конституції і перетворення українських громадян на безправних підданих. Центральна виборча комісія покірно проштампувала заготовлене владою рішення скасувати вибори у 18 окремих територіальних громадах Донецької та Луганської областей. Більш ніж півмільйона українським громадянам відтепер відмовлено в законному праві обрати своїх представників до місцевих рад.

Маріонетки влади в ЦВК проігнорували той факт, що минулого року на цих територіях успішно пройшли президентські та парламентські вибори. Згубна ідея «сценаристів» з Офісу президента виявилася для них важливіша за Конституцію, міжнародне право і клятви служити народу України.

За рівнем цинізму і беззаконня нинішня влада вже перевершила своїх попередників. Режим Порошенко використовував конфлікт на Сході, щоб наживатися на війні, нинішній режим - відмовляється від мирного врегулювання, прагнучи встановити в країні диктатуру. Парламентська більшість забороняє громадянам проводити вибори в обласні ради, Президент штампує укази про введення військово-цивільних адміністрацій. Його ставленики позбавляють людей права на самоврядування, а слухняний ЦВК покірно голосує за це рішення. Скасовувати вибори, не маючи на те жодних законних підстав, може тільки диктаторський режим, якій боїться і ненавидить своїх громадян.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ покладає на Президента України Володимира Зеленського, як гаранта Конституційних прав громадян, всю відповідальність за антидемократичне свавілля, затіяне його підручними. Вимагаємо від влади відмовитися від зриву виборів і знищення демократії в Україні.


Ми звертаємося до міжнародних організацій, представників міжнародного демократичного співтовариства, - дати оцінку диктаторським діям української влади. Ми закликаємо всі українські демократичні політичні сили об'єднатися для захисту української демократії, Конституції і громадських прав.

Антиконституційне та антидемократичне рішення ЦВК буде оскаржено нами в суді. Ми зробимо все, щоб захистити конституційні права українських громадян і притягти до відповідальності всіх чиновників, винних за їх порушення. Українські громадяни дадуть владі свою оцінку на виборах! Зе-диктатури в Україні не буде!

Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії ОПЗЖ чиниться тиск!

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області