Чисте довкілля — ось заради чого потрібно йти на місцеві вибори!

Чисте довкілля — ось заради чого потрібно йти на місцеві вибори! Київщина грузне в побутових відходах: площа сміттєвих полігонів в Україні наближається до площі цілої Швейцарії!У Фастові звалище давно закрите, але сміття продовжують звозити. В Пристоличній ОТГ полігон переповнений, а «озеро» зі стічних вод вже на межі. В Яготині діє несанкціоноване сміттєзвалище в межах міста. Нові полігони твердих відходів вкрай необхідні в місті Тараща та селах громади. В Сквирі полігон поряд зі свердловиною для питної води.


Врятувати від екологічної катастрофи може тільки будівництво в Київській області комплексів з переробки та утилізації твердих відходів з одночасною генерацією енергії. Та цьому заважає кілька факторів: бюрократія, яка затягує отримання дозвільної документації, виділення землі під будівництво та пасивність місцевої влади.


Команда «Опозиційної платформи — За життя» знає, а головне може змінити ситуацію на краще! Покращимо життя Київщини та наведемо лад разом!

Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області