Чисте довкілля — ось заради чого потрібно йти на місцеві вибори!

Чисте довкілля — ось заради чого потрібно йти на місцеві вибори! Київщина грузне в побутових відходах: площа сміттєвих полігонів в Україні наближається до площі цілої Швейцарії!У Фастові звалище давно закрите, але сміття продовжують звозити. В Пристоличній ОТГ полігон переповнений, а «озеро» зі стічних вод вже на межі. В Яготині діє несанкціоноване сміттєзвалище в межах міста. Нові полігони твердих відходів вкрай необхідні в місті Тараща та селах громади. В Сквирі полігон поряд зі свердловиною для питної води.


Врятувати від екологічної катастрофи може тільки будівництво в Київській області комплексів з переробки та утилізації твердих відходів з одночасною генерацією енергії. Та цьому заважає кілька факторів: бюрократія, яка затягує отримання дозвільної документації, виділення землі під будівництво та пасивність місцевої влади.


Команда «Опозиційної платформи — За життя» знає, а головне може змінити ситуацію на краще! Покращимо життя Київщини та наведемо лад разом!

Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії ОПЗЖ чиниться тиск!

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області