Чотири з половиною роки нелегкої боротьби за справедливість нарешті увінчалися успіхом!


Рішенням Ржищівського міського суду від 2 жовтня 2020 року на посаді Ржищівського міського голови поновлено Миколу Спичака! Рішення про звільнення з посади було незаконно ухвалене 13 червня 2016 р. І зараз визнано протиправним.


Весь цей час обов’язки міського голови виконувала Крістіна Чорненька, яка свідомо чи ні, стояла на стороні свавілля та беззаконня. Зараз вона балотується на посаду від партії «Європейська солідарність». Чи не настав час сказати «прощавай» беззаконню?


«Кожному жити зі своєю совістю та відповідати за свої вчинки. Я щиро вдячний кожному з вас за підтримку! Я вирішив балотуватися на посаду Ржищівського міського голови від партії професіоналів, тих, хто навіть у найскладніші часи стоїть пліч-о-пліч зі своїми однодумцями, від «Опозиційної платформи — За життя», адже моя мета — і тоді й зараз — зробити місто кращим! На живому прикладі показати як можна успішно розбудувати рідний край, забезпечити гідне життя кожному мешканцю громади. Щоб молодь не поневірялася по світах у пошуках заробітку, а працювала на Батьківщині.

Ржищів має розвиватися, бути комфортним і затишним, з доступною медициною, якісною освітою, сучасною інфраструктурою!», — прокоментував Микола Спичак.

Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області