Що наразі мають українці?

Поки влада розповідає про успішну економіку та високий рівень життя, реальні справи в країні виглядають зовсім інакше. Що наразі мають українці?— Відсутність обіцяних ув’язнень корупціонерів.

— Продовження «медичної реформи Супрун», яка повністю знищила систему охорони здоров’я в країні та всі послуги зробила платними.

— Тарифи на ЖКГ не тільки не знижені, а й із 1 листопада будуть у декілька разів збільшені.

— Українська земля без референдуму виставлена на продаж, тим самим відкривши доступ транснаціональних корпорацій у внутрішній ринок.

— В країні методично урізають усі соціальні виплати: субсидії, допомогу на дитину, виплати по безробіттю.

— На вулицях панує бандитизм, із яким влада не тільки не бореться, але й часто використовує для переслідування політичних опонентів.

— Тотальна деіндустріалізація, що породжує масове безробіття.

— Рівень міграції з країни значно перевищує народжуваність.


Цей список можна продовжувати ще довго, але й цього достатньо, аби 25 жовтня поставити крапку в роботі цієї антинародної влади. Голосуйте відповідально!

Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області