Що наразі мають українці?

Поки влада розповідає про успішну економіку та високий рівень життя, реальні справи в країні виглядають зовсім інакше. Що наразі мають українці?— Відсутність обіцяних ув’язнень корупціонерів.

— Продовження «медичної реформи Супрун», яка повністю знищила систему охорони здоров’я в країні та всі послуги зробила платними.

— Тарифи на ЖКГ не тільки не знижені, а й із 1 листопада будуть у декілька разів збільшені.

— Українська земля без референдуму виставлена на продаж, тим самим відкривши доступ транснаціональних корпорацій у внутрішній ринок.

— В країні методично урізають усі соціальні виплати: субсидії, допомогу на дитину, виплати по безробіттю.

— На вулицях панує бандитизм, із яким влада не тільки не бореться, але й часто використовує для переслідування політичних опонентів.

— Тотальна деіндустріалізація, що породжує масове безробіття.

— Рівень міграції з країни значно перевищує народжуваність.


Цей список можна продовжувати ще довго, але й цього достатньо, аби 25 жовтня поставити крапку в роботі цієї антинародної влади. Голосуйте відповідально!

Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії ОПЗЖ чиниться тиск!

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області