Ірина Тарасова: Я балотуюся на посаду голови Борщагівської ОТГ

Ірина Тарасова: «Я балотуюся на посаду голови Борщагівської ОТГ. Йду на вибори, аби повернути громаді самобутність — за бетонними джунглями не сховати справжніх цінностей!Перед тим як прийняти це рішення, запитала себе: «Чому я? Чим зможу допомогти та що маю зробити?». Мої пріоритети — безпека і комфорт наших родин, здоров‘я та гідна освіта дітей.


Як колишня депутатка я знаю, як розвивати громаду, а не просто підтримувати її життєві показники.

Як мама я відчуваю потреби й турботи родин. Впевнена, що наші діти варті більшого, ніж чекати черги в садочки та звикати до заторів під час дороги в школу. Як жінка я розумію всі складності, з якими ми стикаємось щодня і головне знаю, як їх вирішити!


Жінки не слабка стать! Ми рушійна сила для зміни навколишнього світу! Це не крок всупереч, а спільний шлях назустріч справедливому майбутньому нашої громади!».

Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії ОПЗЖ чиниться тиск!

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області