Ірина Тарасова: Я балотуюся на посаду голови Борщагівської ОТГ

Ірина Тарасова: «Я балотуюся на посаду голови Борщагівської ОТГ. Йду на вибори, аби повернути громаді самобутність — за бетонними джунглями не сховати справжніх цінностей!Перед тим як прийняти це рішення, запитала себе: «Чому я? Чим зможу допомогти та що маю зробити?». Мої пріоритети — безпека і комфорт наших родин, здоров‘я та гідна освіта дітей.


Як колишня депутатка я знаю, як розвивати громаду, а не просто підтримувати її життєві показники.

Як мама я відчуваю потреби й турботи родин. Впевнена, що наші діти варті більшого, ніж чекати черги в садочки та звикати до заторів під час дороги в школу. Як жінка я розумію всі складності, з якими ми стикаємось щодня і головне знаю, як їх вирішити!


Жінки не слабка стать! Ми рушійна сила для зміни навколишнього світу! Це не крок всупереч, а спільний шлях назустріч справедливому майбутньому нашої громади!».

Недавние посты

Смотреть все

На депутатів та членів партії Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» чиниться тиск! В Україні продовжується тиск на опозицію та усіх незгодних з політикою в

Підтримайте нашу ініціативу щодо проведення позачергової сесії Київської обласної ради для розгляду та прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України сто

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області