18 вересня відбулася конференція Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

18 вересня відбулася конференція Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» присвячена майбутнім місцевим виборам, що пройдуть 25 жовтня 2020 року. На конференції відбулося висування кандидатів у депутати, представлення передвиборної програми.На заході були присутні народні депутати - співголова Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Юрій Бойко, голова Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Олександр Качний.


Юрій Бойко у своєму вітальному слові відзначив, що обласна партійна організація представляє собою досвідчену та згуртовану команду. «Я бачу серед присутніх тих людей, з якими ми пройшли дуже складний період в становленні та житті партії. Я впевнений у нашій перемозі на виборах бо у нас є досвід та професіоналізм», – сказав Юрій Бойко.

Олександр Качний зазначив, що в Україні спостерігається новий тренд – у владу повертаються професіонали, ті, хто спроможний робити гарні справи та відповідати за свої вчинки і піднімати країну.


Саме таким критеріям відповідають наші кандидати. Після перемоги на виборах ці люди очолять в місцевих громадах напрямки, в яких вони мають досвід та план рішучих дій.


«В команді обласної організації «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» у владу йде чимало медиків, господарників, промисловців. Я впевнений, що разом з ними ми зможемо подолати кризу в медицині, в комунальній сфері та економіці.


Я хочу подякувати усім присутнім! Радий, що нам вдалося зібрати справді достойну команду. Це не випадкові люди — усі вони професіонали, кращі у своїй справі. Я вірю, що разом ми зможемо припинити знущання з нашої країни та змінити життя кожного українця на краще!», сказав Олександр Качний.

Недавние посты

Смотреть все

Київська обласна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» інформує про те, що Загальні збори — перенесені. Додаткова інформація буде оприлюднена найближчим часом.

© 2020 Опозиційа Платформа За Життя у Київській Області